Wypadek na terenie WORD-u. Zdająca egzamin potrąciła 18-latkę

image_pdfimage_print

W poniedziałek płocka policja odnotowała dwa wypadki. W pierwszym ucierpiała seniorka z Płocka, a w drugim 18-latka z powiatu sierpeckiego.

Pierwszy wypadek zdarzył się na ok. godz. 9:06 przy ul. Małej. – Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący samochodem Renault, 52-latek z powiatu płockiego, podczas manewru cofania potrącił pieszą, 76-letnią płocczankę, która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Kierujący i piesza byli trzeźwi – informuje sierż. szt. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.

Drugi wypadek zdarzył się ok. godz. 12:30 przy ul. Otolińskiej na terenie WORD. – Policjanci wykonujący czynności na miejscu ustalili, że kierująca samochodem Scoda, 46-latka z Kutna, wykonując zadanie egzaminacyjne, tj. manewr cofania straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w barierę ochronną, następnie potrąciła pieszą, 18-latkę z powiatu sierpeckiego, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – relacjonuje policjantka.

Fot. Czytelnik.