Widowiskowo i energetycznie. Cheerleaderki w roli głównej [FOTO]

image_pdfimage_print

Hala sportowa w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica stała się areną dla kilkuset cheerleaderek, które przyjechały do Płocka z całej Polski. Dziewczęta zaprezentowały widowiskowe, a czasami karkołomne, układy taneczne.

W sobotę, 8 czerwca, odbyły się w naszym mieście XI Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders GRAND PRIX POLSKI 2019. W hali płockiego Włodkowica o laur zwycięstwa walczyło 50 ekip z całej Polski. W naszym mieście gościły cheerleaderki między innymi z Warszawy, Torunia, Gdańska, Gdyni, Kozienic, Elbląga czy Legionowa. Turniej rozgrywany był, tradycyjnie, w dwóch dywizjach: pom dance i perfarmance cheer. A w każdej z nich zaprezentowały się po trzy grupy wiekowe.

Płock reprezentowały dziewczęta z Akademii Cheerleaders IMPRESJA oraz Zespół Cheerleaders SWPW-IMPACT. Występy odbywały się w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Warto dodać, że płocka uczelnia wraz z Polskim Stowarzyszeniem Cheerleaders oraz Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Tańca IMPRESJA była organizatorem turnieju.

Fot. DR.