Tu królował dziś śmiech i dobra zabawa. Integracyjny Dzień Dziecka w Płocku [FOTO]

Nie ma nic cenniejszego na świecie, jak uśmiech dziecka, a jeżeli do tego dochodzi wspaniała zabawa, to każdemu dorosłemu szybciej bije serce, a radość rozjaśnia twarz. Tuż przed Dniem Dziecka zadbali o bezcenny uśmiech i wspaniałą zabawę organizatorzy dzisiejszego festynu, który odbył się w Centrum Organizacji Pozarządowych w Płocku.

Na integracyjny Dzień Dziecka zaprosił prezydent Andrzej Nowakowski, a festyn zorganizował Rzecznik Osób Niepełnosprawnych i Wydział Wspierania Inicjatyw Społecznych we współpracy ze Szkolnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym nr 1 im Ks. J. Twardowskiego w Płocku.

Najmłodsi płocczanie ze Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1, Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2, Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 24, Szkoły Podstawowej nr 21, Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 33, Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 34 i Środowiskowego Domu Samopomocy w Płocku stawili się na imprezę w komplecie.

Prezydent Andrzej Nowakowski życzył wszystkim dzieciom, aby ich święto było każdego dnia, a radość i dobra zabawa zawsze towarzyszyła w ich życiu. Najmłodsi życzenia prezydenta wzięli sobie do serc i szybko porwali włodarza miasta do wspólnej zabawy. Tory przeszkód, huśtawki, saturator z wodą, wata cukrowa i liczne animacje były atrakcjami, które sprawiły, że uśmiech na twarzach dzieci gościł przez cały czas. Uczniowie i podopieczni SOS-W nr 1 przygotowali występ artystyczny, a dj zadbał o muzykę, która porywała do tańca i zabawy.

Źródło i fot: UMP.