Umiesz śpiewać, tańczyć, grasz w zespole, zgłoś się do Talentiady [FOTO]

Czasu pozostało niewiele, bo organizator na zgłoszenia czeka tylko do 2 czerwca. PKN Orlen zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 3 do 17 lat do udziału w konkursie, który odbywa się w formule festiwalu. Podczas wydarzenia mogą zaprezentować się soliści, zespoły wokalne lub taneczne. Jest to trzecia edycja imprezy. 

Festiwal dzieli się na dwa etapy. W pierwszym etapie organizator przyjmuje zgłoszenia do Festiwalu. Po upływie terminu przyjmowania zgłoszeń, przeprowadzona zostanie ich selekcja. Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze finalistów – maksymalnie 20 uczestników, którzy zaprezentują się w drugim etapie, który jest jednocześnie wielkim finałem. W drugim etapie, czyli podczas finału uczestnicy konkursu zaprezentują się na żywo podczas Dni Chemika w Płocku. A dokładnie w niedzielę 9 czerwca.

– Każdy z uczestników może zgłosić 2 utwory, których łączny czas trwania nie przekroczy 4 minut. Podczas finału zakwalifikowani do niego uczestnicy wykonają jeden utwór. Wszyscy uczestnicy finału otrzymają upominki, a zwycięzcy również atrakcyjne nagrody. W finale organizator przyzna nagrody za I, II i III miejsce w każdej z kategorii, czyli śpiew oraz taniec. Dodatkowo jedną nagrodę Grand Prix Talentiady 2019, przyznaną bez podziału na kategorie – czytamy w zasadach konkursowych.

Aby wziąć udział w festiwalu, należy wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia uczestnika wraz z materiałem Demo* przesłać na adres: talentiada@myplace.com.pl.

Bardzo ważne! Zgłoszenia uczestnika bądź zespołu dokonuje jego przedstawiciel ustawowy (rodzic albo opiekun) składając wymagane oświadczenia w formie dokumentowej poprzez wypełnienie karty zgłoszenia uczestnika. Dodatkowo opiekun zespołu jest zobowiązany dostarczyć organizatorowi do dnia Festiwalu zgody przedstawicieli ustawowych wszystkich członków zespołu.

Termin zgłoszeń mija 2 czerwca 2019. Jury dokona wyboru finalistów do dnia 4 czerwca – zakwalifikowani do finału otrzymają wiadomość e-mail.

Fot. Materiały prasowe (Talentiada 2017)