Polska Aretha Franklin, czyli Grażyna Łobaszewska da koncert w płockim klubie

image_pdfimage_print

Krytycy bez wahania porównują wokalistkę z Arethą Franklin czy Billie Holiday. Wśród wyśpiewanych przez artystkę hitów, są takie tytuły jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” czy „Za szybą”. Mowa o Grażynie Łobaszewskiej, która jutro da koncert w Płocku.

Występ wokalistki odbędzie się jutro, czyli w środę, w Klubie Rock’69 przy Pl. Narutowicza 2. Początek koncertu godz. 19:00.

Przypomnijmy. Grażyna Łobaszewska to jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek. W jej repertuarze znajdują się ponadczasowe hity: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” czy „Za szybą”. Podczas płockiego koncertu nie zabraknie również przepięknych utworów z wcześniejszych płyt: „Prowincja jest piękna”, „Przepływamy” oraz z najnowszego wydawnictwa „Sklejam się…”. Wokalistka zaprezentuje materiał składający się z największych przebojów, które towarzyszą artystce od lat.

Grażynie Łobaszewskiej na scenie towarzyszyć będzie supergrupa AJAGORE: Sławomir Kornas – bas, śpiew, Maciej Kortas – gitara, Michał Szczeblewski – perkusja.

Bilety na występ artystki można kupić w klubie w cenie 55 zł. Więcej o koncercie znajdziecie na Facebooku.

Fot. Materiały prasowe.