Konkursy z wysokimi wygranymi w tle. TK Maxx zaprasza na otwarcie [FOTO]

Już w czwartek 18 kwietnia o godz. 9:00 w Galeria Wisła w Płocku otworzy się pierwszy sklep TK Maxx w naszym mieście. W jednym miejscu klienci znajdą sześć działów – moda damska, męska, produkty dla dzieci, akcesoria, obuwie i produkty dla domu.

Tysiące stylowych perełek od znanych marek i projektantów, doskonała jakość asortymentu i ceny do 60 proc. niższe, to tylko część atrakcji czekających na fanów marki. Nie zabraknie konkursów, w których będzie można wygrać karty upominkowe na zakupy w sklepie.

TK Maxx działa w oparciu o unikatowy model off-price, który polega na sprzedaży markowych produktów w okazyjnych cenach. Jest to możliwe dzięki kupcom, którzy podróżując po całym świecie wyszukują najlepsze okazje, po to, by móc je zaoferować klientom – wyjaśnia firma. – Na otwarcie salonu nie zabraknie w nim wiosennych kurtek i lekkich płaszczy, zwiewnych sukienek czy wysokiej jakości torebek i butów. Na wielbicieli zakupów wnętrzarskich czekać będą barwne akcesoria kuchenne, modne poduchy i dodatki oraz akcesoria do ogrodu – zapowiada salon.

To jednak nie wszystko. W dniu otwarcia, na klientów czekać będzie wiele atrakcji, m.in. konkurs „Szklana Kula”, gdzie wierni fani brytyjskiej sieci otrzymają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o TK Maxx. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 15 zł. Będzie również możliwość wzięcia udziału w akcji „HELLO Czerwony wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych.

Dodatkową zachętą dla klientów może być także akcja ogłoszona przez Galerię Wisła. Otóż, w dniach 15-17 kwietnia wystarczy zrobić zakupy w Galerii na kwotę min. 200 zł i zgłosić się do Punktu Obsługi Promocji (parter, pod Wielką Kopułą), aby móc odebrać kartę upominkową o wartości 50 zł do sklepu TK Maxx. Punkt Obsługi Promocji będzie czynny w godzinach 15:00-20:00. W akcji zostanie rozdanych 900 kart, po 300 każdego dnia.

Polecamy: TK Maxx zajmie dwa poziomy w galerii handlowej Wisła

Fot. Materiały prasowe.