WOŚP zagra w galeriach handlowych. Kto, gdzie i o której godzinie wystąpi? [PROGRAMY]

image_pdfimage_print

Już po raz 27 odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W piątek, 11 stycznia, podczas koncertu Płockiej Orkiestry Symfonicznej można było przekazać środki na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. W sobotę i niedzielę ciąg dalszy imprez…

Dziś (sobota) 12 stycznia, ze względu na to, że jutro niestety jest niehandlowa niedziela w płockich galeriach handlowych, odbędą się imprezy towarzyszące finałowi WOŚP. W każdej z trzech galerii będą stały skarbony, przy których spotkacie znanych płocczan, oprócz tego – co jest zupełną nowością – będzie terminal. Zatem jeżeli nie macie gotówki, nie martwcie się, datek można wpłacić kartą.

Przypominamy, że serce płockiego finału WOŚP zagra najgłośniej jutro – 13 stycznia – w Orlen Arenie. Program imprez jest bardzo bogaty. Będą stoiska, koncerty, atrakcje dla każdego. W niedzielę widzimy się w OA, a dziś w galeriach. W tym roku wpłacacie środki dla „dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Poniżej znajdziecie programy imprez towarzyszących zbiórce, czyli co będzie się działo w płockich galeriach handlowych godzina po godzinie.

GALERIA WISŁA

GALERIA ATRIUM MOSTY

GALERIA MAZOVIA