Trening z Ewą Chodakowską na 10 urodziny City Spa

Za niespełna miesiąc do Płocka przyjedzie Ewa Chodakowska, która wraz ze swoim zespołem poprowadzi w Orlen Arenie wyjątkowy trening. Wszystko za sprawą jednego z płockich salonów piękności, którego zbliżają się 10 urodziny. City Spa, bo o nim tutaj mowa, zaprasza wszystkich 16 grudnia do Orlen Areny na City Spa Active Day powered by Ewa Chodakowska. Trwa sprzedaż biletów.

Salon City Spa istnieje na płockim rynku od dziesięciu lat i raczy swoich klientów szeroką ofertą zabiegów na twarz i ciało. Kosmetologia specjalistyczna, zabiegi oczyszczające, masaże, zabiegi Spa & Wellness to tylko cześć z tego co proponuje. Poza szeroką gamą usług, salon City Spa wyróżnia aktywny udział w akcjach społecznych i imprezach charytatywnych tj. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Szlachetna Paczka czy choćby Targi Seniora.

Z okazji 10 urodzin salon City Spa organizuje w Orlen Arenie wyjątkową imprezę pod nazwą City Spa Active Day powered by Ewa Chodakowska. Impreza rozpocznie się o godzinie 9 rejestracją uczestników. Trening zacznie się rozgrzewką, ale nie byle jaką, ponieważ poprowadzi ją jeden z członków zespołu Ewy Chodakowskiej – Daniel Żołek. Następnie uczestnicy wezmą udział w treningu z niezwykle charyzmatyczną Ewą Chodakowską.

Jak na sportowy charakter imprezy przystało nie zabraknie również ducha rywalizacji. Z okazji dziesiątych urodzin, dziesięć oczywiście dziesięcioosobowych drużyn zmierzy się między sobą pod okiem Ewy i Daniela. Do udziału w rywalizacji organizatorzy zapraszają firmy jak i grupy prywatne. Jedna z drużyn wygra nagrodę główną jaką jest wyjazd integracyjny do Osady Młynarza. Zgłoszenia grup kierować należy na biuro@cityspa.net.pl lub na numer tel. 698548989. Jednak nie tylko najlepsi będą mieć szansę na nagrody. Jubilat przewidział liczne niespodzianki między innymi nagrodę za najfajniejsze przebranie.

Po wysiłku fizycznym przyjdzie czas na zdjęcia z Ewą Chodakowską oraz na odwiedzenie stoisk parterów imprezy. Od ponad tygodnia trwa sprzedaż biletów, które można kupić w salonie City Spa (ul. Otolińska 8) lub na www.cityspa.net.pl/bilety. Do wyboru są trzy rodzaje biletów: bilet standard (120 zł), bilet VIP (190 zł) oraz bilet super VIP (290 zł). Cena zależy od tego, jak blisko sceny uczestnik będzie chciał się znajdować. W dodatku dla posiadaczy biletów VIP przewidziany jest wspólny obiad i rozmowa z samą Ewą Chodakowską. Jak informują organizatorzy, ilość miejsc jest mocno ograniczona, a bilety rozchodzą się bardzo szybko, zatem nie warto zwlekać z zakupem.