Wypadek, pożar, kradzieże. Policja podsumowuje weekend

23 kolizje, wypadek, pożar, kradzieże i uszkodzenia samochodów – oto bilans minionego weekendu według płockiej Policji. 

Do wypadku doszło w poniedziałek 12 listopada ok. godz. 18.05 w miejscowości Piotrkówek gm. Słubice. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że doszło do zderzenia motocykla, którym kierował nieletni, z rowerem, którym kierował nietrzeźwy mieszkaniec powiatu płockiego – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy KMP w Płocku. Dodaje, że w wyniku zdarzenia rowerzysta doznał złamania nogi i zabrano go do szpitala, a okoliczności i przyczyny zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.

W piątek 9 listopada w Płock przy ul. Wyszogrodzkiej doszło do kradzieży kosmetyków o łącznej wartości ok. 760 zł. na terenie galerii handlowej. Z kolei w sobotę 10 listopada w Miszewku Strzałkowskim włamano się do pomieszczeń gospodarczych, skąd skradziono telewizor oraz inne przedmioty o łącznej wartości 2800 zł.

W nocy z 11 na 12 listopada płoccy policjanci odnotowali trzy zdarzenia. Przy ul. Kochanowskiego doszło do porysowania powłoki lakierniczej samochodu osobowego. Wartość uszkodzeń to ok. 3 tys. zł. Na ul. Nadwiślańskiej uszkodzono samochód poprzez przecięcie dwóch opon. A przy ul. Szpitalnej doszło do pożaru domku letniskowego na działce. Wartość strat oszacowano na ok. 5 tys. zł.