’Prywatka’ w Orlen Arenie. Znany piosenkarz gościem Płockich Targów Rodziny [FOTO]

Wojciech Gąsowski był gwiazdą Płockich Targów Rodziny – Senior 2018, które w sobotę odbyły się w Orlen Arenie. Utwór „Gdzie się podziały tamte prywatki” z piosenkarzem śpiewała cała publiczność – a tej było całkiem sporo. 

Ale zanim wokalista zjawił się na scenie, uczestnicy wydarzenia korzystali z licznych atrakcji, przygotowanych z tej okazji. Stoiska najróżniejszych instytucji wypełniły halę Orlen Areny. W strefie „Dla dużego i małego” odbywały się liczne konkursy czy warsztaty plastyczne. W strefie „Sportu i rekreacji” uczestnicy imprezy mogli wziąć udział w konkurencjach rodzinnych i sprawnościowych. Podczas targów promowano zdrowy styl życia oraz aktywność sportową. W strefie „Zdrowia i urody” płocczanie, i nie tylko, korzystali z porad kosmetycznych czy rehabilitacyjnych.

W czasie targów odbyła się Senioriada, czyli prezentacja dorobku artystycznego seniorów. Na scenie wystąpiły zespoły taneczne, wokalne, muzyczne i kabarety. Atrakcją był występ Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „ Dzieci Płocka”, a wszystko to zwieńczył swoim występem Wojciech Gąsowski.

Organizatorem wydarzenia była Płocka Rada Seniorów, natomiast współorganizatorzy: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Stowarzyszenie Tatusiowie oraz City Spa.

Fot. DR.