Powalczą o tytuły w Orlen Arenie. Jacek Jasion będzie bronił pasa Mistrza Świata!

image_pdfimage_print

O pasy mistrzowskie dwóch federacji powalczą zawodnicy na gali Arena Fight Night. Na wieczór zaplanowano pięć walk. Wezmą w nich udział wybitni zawodnicy, mistrzowie oraz medaliści mistrzostw świata kicboxingu. Jedną z nich stoczy, dobrze znany płocczanom, Jacek Jasion, który będzie bronił pasa Mistrza Świata!

Arena Fight Night odbędzie się już w najbliższą sobotę, 29 września, od godziny 19:00 w płockiej Orlen Arenie. Podczas gali wystąpią zawodnicy z Polski oraz Ukrainy. Pojedynek bokserski, pięć zawodowych walk meczu Polska vs Ukraina w formule K1 oraz trzy walki wieczoru. Dwie światowe federacje kicboxingu WKL oraz WKA udzieliły patronatu nad galą. Dzięki temu będą mogły odbyć się walki o pasy mistrzowskie tych dwóch federacji.

Zaplanowano pięć walk między zawodnikami z obu krajów. W walkach wezmą udział wybitni zawodnicy, mistrzowie oraz medaliści mistrzostw świata kicboxingu WAKO. Poza walkami między reprezentacjami Polski i Ukrainy odbędą się walki wieczoru, które będą ukoronowaniem gali Arena Fight Night.

Karta walk Arena Fight Night:

Boxing

  1. Łukasz Olaszewski  vs Volodymyr Fylymoneko

Polska vs Ukraina w formule K1:

  1. Marcel Szymkun  vs Andrii Budzan
  2. Marta Chojnoska vs Deresh Luybor
  3. Igor Sikora vs Jaroslav Voloshin
  4. Paweł Malec vs Jaroslav Ripnovskyy
  5. Paweł Łozyniak vs Stanislav Khmelovsky

Walki wieczoru o pasy mistrzowskie:

1. Mateusz Niżejewski vs Denis Levitsky
Walka o pas Międzynarodowego Mistrza Polski WKA K1

2. Wojciech Burdanowski vs Igor Gavrilyuk
Walka o pas Mistrza Europy WKL K1

3.  Jacek Jasion vs Leila Nazi
Walka w obronie pasa Mistrza Świata WKL KickBoxing Fullcontact

Bilety do kupienia w serwisie bilety24  Kup bilet.Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu –  Arena Fight Night