Taniec, radość i młodość zawładną sceną płockiego amfiteatru

image_pdfimage_print

Fame Dance Festiwal jest jedną z najbardziej radosnych i roztańczonych imprez w Płocku. Pomysłodawczynią projektu jest Małgorzata Staniszewska – właścicielka, instruktorka oraz czynna tancerka Studia Tańca Fame. Cel imprezy można określić bardzo krótko – dobrze się bawić przez kilka dni. A potem tanecznym krokiem rozpocząć upragnione wakacje.

Czterodniowe warsztaty już trwają. Teraz przed uczestnikami wielki finał, który odbędzie się w sobotę, 23 czerwca, o godzinie 18 w płockim amfiteatrze. Organizatorami imprezy jest Studio Tańca Fame oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Razem stworzyli wspaniały projekt, który nieprzerwanie prowadzą od 2012 roku.

Od tamtej pory co roku w ostatnim tygodniu czerwca Studio Tańca Fame pełni rolę tanecznej fabryki. Otóż w tych dniach, dzień w dzień odbywają się darmowe zajęcia taneczne z gwiazdami tańca znanymi między innymi z programu You Can Dance. – Atmosfera podczas festiwalu i prób jest nieziemska, każdy jest pełen zapału do pracy – mówi Małgorzata Staniszewska. – Wszyscy mają jeden wspólny cel – pokaz końcowy – podkreśla. 

Impreza w naszym mieście odbędzie się po raz siódmy. Zajęcia z tancerzami rozpoczęły się 18 czerwca i potrwają do 21 czerwca. W tym roku  do tanecznego świata wprowadzają warsztatowiczów Julia Żytko – styl commercial hip hop oraz  Artur ART Golec w tym samym stylu tanecznym.