Darmowy bilet do ZOO, a do tego paka słodyczy. Ciekawy pomysł na Dzień Dziecka

Kto chce bezpłatny bilet do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego ręka w górę? Możecie go mieć, wystarczy że 28 maja (poniedziałek) między godz. 9:00 a 15:00 zgłosicie się do Biura Promocji i Marketingu Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku przy alei Kilińskiego 12, budynek A, pokój nr 7.

Otóż na ciekawy pomysł wpadł płocki Włodkowic. Tegoroczny Dzień Dziecka świętować będzie wspólnie z płockim zoo. Z tej okazji właśnie rozdawać będzie bezpłatne wejściówki dla dzieci do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego, które będzie można zrealizować 1 czerwca.

Do odbioru bezpłatnej karty wstępu upoważniony jest rodzic lub opiekun prawny osoby niepełnoletniej, dla której wydawana jest bezpłatna karta wstępu. Jednorazowo mogą być wydane maksymalnie dwie wejściówki.

Dystrybucja bezpłatnych kart wstępu odbędzie się w 28 maja (poniedziałek) w godz. 9:00 – 15:00. – Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biura Promocji i Marketingu Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica, z siedzibą  w Płocku, al. Kilińskiego 12, budynek A, pokój nr 7. Ilość karnetów jest ograniczona – czytamy w informacji z płockiej uczelni. Zasady akcji dostępne są na www.wlodkowic.pl

To jednak nie wszystkie niespodzianki przygotowane przez Włodkowica. Dodatkowo zaprasza wszystkich odwiedzających ZOO do udziału w konkursie fotograficznym „Słodka paka dla dzieciaka”. Wystarczy zrobić w ogrodzie zoologicznym zdjęcie z orłanem, którym opiekuje się Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku i wysłać je 1 czerwca 2018 roku na adres: promocja@wlodkowic.pl. – Liczy się inwencja twórcza i pomysłowość, a zwycięzca otrzyma paczkę pełną słodkości – zachęcają organizatorzy.

Fot. Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku.