Drift Masters European Championship w Płocku. Kończą się najtańsze bilety!

Płock kolejny raz przyjmie najlepszych drifterów ze Starego Kontynentu. Już 9 czerwca na stadionie im. Kazimierza Górskiego będzie pierwsza runda Drift Masters European Championship, mistrzostw Europy w driftingu. Kończy się pierwsza pula biletów, najtańsze wejściówki będzie można kupić tylko do niedzieli.

Nowy sezon Drift Masters European Championship startuje w Płocku. – Na całym świecie, nie spotyka się takiej atmosfery podczas zawodów driftingowych jak właśnie w Płocku – tłumaczy Arkadiusz Dudko, prezes Drift Masters. –  W tym roku postanowiliśmy, że cały cykl rozpoczniemy właśnie tutaj. Dla nas organizatorów, ale także dla wszystkich zawodników stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku to wyjątkowe miejsce.

Do Płocka przyjedzie ponad 60 zawodników z takich krajów jak Anglia, Irlandia, Niemcy, Dania, Łotwa, Włochy czy Serbia. To będą pierwsze driftingowe mistrzostwa Europy, które rozpoczną się w Płocku. Tylko do niedzieli będzie można kupić bilety z pierwszej – najtańszej puli. Ceny startują od 15 złotych. Wejściówki są dostępne w serwisie ebilet.pl. Oto link do bezpośredniego zakupu ==> https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/drift-masters-grand-prix/

Fot. Materiały prasowe organizatora.