Ważne zmiany organizacyjne. Polish Hip-Hop Festival [FOTO]

Organizatorzy Polish Hip-Hop Festival ogłosili dziś kilka ciekawostek dotyczących imprezy. Będzie zaskoczeni zmianami. Gwiazdorski skład festiwalu powiększył się o Tego Typa Mesa, który zagra z Emilem Blefem i zespołem, Dwa Sławy, Białasa i Bedoesa, Bonsona, KPSN-a i Matka, a także Grubego Mielzky’ego. To jednak nie wszystko. W tym roku imprezę czeka kilka ważnych zmian, oczywiście na lepsze. 

Pierwsza informacja jest taka, że dziś wyprzedała się pierwsza pula biletów na Polish Hip-Hop Festival 2018. Od dzisiaj dostępna jest już kolejna pula w cenie 100 zł. Bilety można nabyć wchodząc na tę stronę internetową. – Warto się pospieszyć, ponieważ druga pula karnetów będzie dostępna do 20 maja lub do jej wyczerpania. Wtedy uruchomimy sprzedaż trzeciej puli – informują organizatorzy.

– Czas na wielkie zmiany. W tym roku nie będzie jednego z elementów, które charakteryzowały ostatnie edycje. Żegnamy się z Red Bull Tour Busem. Bez obaw! W to miejsce mamy coś zdecydowanie lepszego, ciekawszego i większego! „Wysłużonego” busa zastąpi… nowa scena! Będzie to Red Bull Music Stage, pod specjalnym namiotem cyrkowym! Taka scena to zupełnie nowe możliwości i niespotykane dotąd na polskim hip-hopowym rynku koncertowym przeżycia. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco – zapewnia Marcin Siwek.

Festiwal dynamicznie się rozwija. Efektem tego jest większa liczba osób zaangażowana w jego promocję i produkcję. – Miło nam poinformować, że festiwal będzie miał po raz pierwszy swojego dyrektora artystycznego. Opieką artystyczną, doborem line-upu i współpracą medialną będzie zajmował się dziennikarz muzyczny Dawid Bartkowski. Rodowity płocczanin, na co dzień jest redaktorem prowadzącym największy niezależny serwis muzyczny w kraju – CGM.pl, jest współautorem CGM Rap Podcast, recenzentem na portalu Interia Muzyka, a także blogerem na goodkid.pl.

Kolejne festiwalowe newsy już wkrótce. Przypomnijmy. Polish Hip-Hop Festival odbędzie się od 2 do 4 sierpnia w Płocku.

Fot. Materiały prasowe organizatora.