W czym do ślubu, na przyjęcie czy bal? Targi ślubne w Gostyninie [FOTO]

Największym zainteresowanie cieszył się pokaz mody. Na wybiegu pojawiły się modelki w sukniach ślubnych, a także w strojach, które można ubrać na przyjęcie weselne, komunijne czy bal.

Nie można też pominąć pokazu mody dziecięcej. Małe modelki swoim urokiem osobistym i strojami wzbudzały wręcz entuzjazm wśród publiczności. Aparaty fotograficzne w telefonach komórkowych pracowały pełną parą. – Generalnie same targi były średnio udane, przynajmniej w porównaniu z tymi, na których bywałam dotychczas z naszą ofertą. Frekwencja była bardzo niska – tak wystawców, jak i odwiedzających – mówiła nam jedna z właścicielek firm, która brała udział w imprezie.

A mowa o IV Gostynińskich Targach Ślubnych. Podczas imprezy oprócz pokazu mody ślubnej, weselnej i komunijnej nie zabrakło wystawców, proponujących piękne kompozycje kwiatowe, które są nieodzownym elementem każdego wesela. Była także degustacja weselnych smakołyków. Przyszłe pary młode mogły także zobaczyć pokaz świateł, które mogą być atrakcją na każdym weselu. Także oferta była spora. Ale może chłód na dworze odstraszył potencjalnych nabywców usług weselnych.

IV Gostynińskie Targi Ślubne odbyły się w niedzielę, 18 marca, w gostynińskim zamku. Przyświecało im hasło – „Zanim powiesz „tak”…”.

Fot. Dziennik Płocki.