Jak świat nabiera kolorów po zimowym śnie? Zobaczcie to…

Wiosna, któż o niej nie marzy? Szczególnie po ataku mrozów, które przez ostatnie dwa tygodnie nieźle dały się wszystkim we znaki. Mamy jednak miesiąc, w którym zaczyna się najpiękniejsza z czterech pór roku… 

I to jest dobry moment, aby wiosnę pokazać na fotografiach. Na taki pomysł wpadła trójka płockich fotografów: Anna Jamowska, Andrzej Pituła znany jako Adi oraz Robert Lipowski. Wernisaż odbędzie się już w najbliższy czwartek, 8 marca, o godzinie 18 w Spółdzielczym Domu Kultury PSML-W przy ulicy Bolesława Krzywoustego 3 w Płocku.

Fotografowie postanowili nazwać wystawę „Wiosna – Początek”. Zatem uczestnicy zobaczą, jak wiosna budzi się do życia, jak świat nabiera kolorów po zimowym śnie. – Na zdjęciach starałem się pokazać przebudzenie natury, czyli  pąki, zieleń i to czego na co dzień nie zauważamy – zdradza nam Robert Lipowski, płocki fotograf. Oprócz zdjęć artyści przygotowali także ciekawe prezentacje multimedialne, tematycznie związane ze zbliżającą się właśnie porą roku.

Dodatkowym atutem wystawy jest to, że odbędzie się ona w Dzień Kobiet. Zatem zabierzcie swoją partnerkę na prawie wiosenny spacer i odwiedźcie Spółdzielczy Dom Kultury. Naprawdę warto.

Fot. Robert Lipowski – jedno z wielu zdjęć, które będzie można obejrzeć na wernisażu.