Szykuje się kolejna edycja Adrenaline Rush. Przeszkody, adrenalina i walka z samym sobą!

– Dwie trasy! Masa przeszkód! Jeszcze więcej adrenaliny! OCR w najlepszym wydaniu w Polsce! Musicie być z nami, zapiszcie się już dziś i koniecznie poinformujcie o tym wydarzeniu znajomych! – czytamy wpis Adrenaline Rush Poland na Facebooku.

Organizatorzy najbardziej ekscytującego biegu ogłosili właśnie nabór uczestników do udziału w kolejnej edycji imprezy, która odbędzie się w Radotkach pod Płockiem już 31 marca. – Adrenaline Rush – Elitarny wyścig z przeszkodami. Wyróżnia nas cudowne miejsce w jakim mieści się nasz tor. Już sama natura przygotowała sporą część „naturalnych utrudnień”, ale nie przejmuj się, nasi fachowcy od przeszkód, zadbali o to, żeby zbudować dla Ciebie coś specjalnego – zachęcają na swojej stronie internetowej.

Tym razem przewidziano… dwa tory przeszkód. Pierwszy o długości 8 kilometrów, druga trasa będzie miała 4 kilometry. Ilość uczestników biegu – podobnie jak w pierwszej edycji – ograniczona. Zapisów na ten pełen adrenaliny bieg i finisz pełen radości można dokonać na stronie Adrenaline Rush. Tam też znajdziecie zdjęcia i filmy z poprzedniej edycji biegu w Radotkach. 

Możecie obejrzeć relację i mnóstwo zdjęć z pierwszej edycji biegu na stronie Dziennika Płockiego. 

Fot. Sebastian Adamkiewicz.