Dzięki nim rzeczywistość jest lepsza. Są bohaterami kalendarza Powiatu Płockiego [KONKURS]

image_pdfimage_print

Anielski Kredens z Radzanowa, drużyna U14 LKS Wisła Nowy Duninów, Przystań 624 z Gąbina,  mażoretki ze Staroźreb, strażacy ze Słupna czy Zespół Ludowy “Grzybowianki” ze Słubic. To zaledwie kilku bohaterów kalendarza Powiatu Płockiego na 2018 rok.

Każdy miesiąc w ściennym terminarzu ma swojego bohatera – są nimi osoby bądź zespół osób z różnych gmin powiatu płockiego, które wyróżniają się swoją działalnością, osobowością i tym co robią dla lokalnej społeczności. Na pewno są to ludzie nietuzinkowi. Charakter i ich pasje idealnie ujął na fotografiach Piotr Augustyniak, młody, zdolny artysta.

Dla naszych czytelników mamy 10 kalendarzy do wygrania. Wystarczy odpowiedzieć na jedno bardzo proste pytanie: Ile gmin wiejskich i miejsko-wiejskich wchodzi w skład Powiatu Płockiego? Na wasze odpowiedzi czekamy do 10 stycznia 2018 roku do godziny 12. Ślijcie je na adres lena@dziennikplocki.pl. Nie zapomnijcie w e-mailu dodać swojego adresu korespondencyjnego lub nr. telefonu. Kalendarz trafi do co 10 osoby, która nadeśle prawidłową odpowiedź.

Powodzenia  🙂