Uciekła z miejsca wypadku. Policja szuka świadków

image_pdfimage_print

Policjanci z Komisariatu Policji w Płocku zwracają się do świadków wypadku drogowego o kontakt, w celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia oraz sprawcy, który zbiegł z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło w dniu 8 grudnia 2017 roku około godziny 16.05. w Płocku na ul. Armii Krajowej, w rejonie skrzyżowania z ul. Hubalczyków. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowcą była kobieta w wieku ok. 30 – 40 lat, szczupłej budowy ciała, włosy jasny blond do ramion. Kierując samochodem toyota RAV 4 koloru ciemnego o nr rej. rozpoczynającym się prawdopodobnie od WF….. doprowadziła do potrącenia pieszej znajdującej się na oznakowanym przejściu dla pieszych, po czym odjechała z miejsca zdarzenia – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.

W związku z powyższym policjanci prowadzący postępowanie w tej sprawie zwracają się z apelem do świadków, którzy widzieli zdarzenie lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, aby skontaktowali się z Komisariatem Policji w Płocku przy ul. Armii Krajowej 62 lub telefonicznie pod nr tel. 24 266 16 85 ; 24 266 16 72.