Z telewizora wprost na Stary Rynek w Płocku. Przywiozła magię świąt [FOTO]

image_pdfimage_print

Najpierw zatankowała paliwo na stacji paliw Komunikacji Miejskiej w Płocku. A potem dostojnie, mieniąc się tysiącem kolorowych światełek zajechała na Stary Rynek. Na dodatek wypełniona po brzegi atrakcjami. Mowa o najpopularniejszej ciężarówce świata.

Przed ratuszem już kilka minut po godzinie 15 zbierali się mieszkańcy Płocka i powiatu płockiego, aby w oczekiwaniu na święta umilić sobie czas. A jest czym, bo ciężarówka Coca-Coli przywiozła ze sobą mnóstwo niespodzianek. Auto, które większości z nas kojarzy się jedynie z telewizyjną reklamą, po raz kolejny zawitało do naszego miasta. Tym razem swój przystanek ma na Starym Rynku.

Przed ratuszem stanęło kilkanaście namiotów. W każdym z nich na odwiedzających imprezę czeka jakaś niespodzianka. Można zrobić sobie dedykowaną puszkę, wybrać się w wirtualną podróż saniami świętego Mikołaja, odwiedzić baśniowy świat rodem z Laponii i tam zrobić sobie zdjęcie z jego gospodarzem. Na uczestników imprezy czeka też fabryka upominków i ozdób świątecznych. Wszystkie atrakcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem płocczan i mieszkańców powiatu płockiego. Świąteczna ciężarówka w naszym mieście postoi do godziny 20:00. Zatem jeżeli jeszcze was tam nie było, spokojnie zdążycie.

W tym roku na trasie charakterystycznej, amerykańskiej ciężarówki są 32 polskie miasta. Swoją podróż rozpoczęła 30 listopada w Warszawie, a zakończy 22 grudnia w Bytomiu. Do Płocka przyjechała z Głogowa, następnym miastem na trasie jest Legnica.

Fot. UMP.