31 kolizji, 4 wypadki, 5 osób w szpitalu. To zaledwie jeden weekend

Miniony weekend na płockich drogach nie należał do najbezpieczniejszych. Na ulicach miasta doszło do 19 kolizji, a na drogach powiatu do 12. Były także cztery wypadki, o dwóch informowaliśmy na naszych łamach – Dwa groźne wypadki. W szpitalu trzy osoby – jedna w ciężkim stanie. Kolejne dwa miały miejsce również w piątek – 8 grudnia. 

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Płocku na ul. Hubalczyków. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że jadący samochodem nieznany dotąd kierowca na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 58 – letnia kobietę, która doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.

Drugie zdarzenie również miało miejsce także w Płocku na ul. Wyszogrodzkiej. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca fordem mondeo, 41 – letnia kobieta, najechała na tył samochodu fiat seicento, którym kierował 20 – letni mężczyzna. W wyniku uderzenia fiat przemieścił się i uderzył w tył samochodu kia, którym kierował 48 – letni mężczyzna – relacjonuje Piasek. W wyniku zdarzenia kierowca fiata doznał obrażeń ciała i został zabrany do szpitala.