Dwa wypadki – trzech poszkodowanych

W środę, 22 listopada, doszło do dwóch wypadków – jeden miał miejsce w Płocku, drugi w Gąbinie. Ich skutkiem jest to, że trzej mężczyźni trafili do szpitala.

– W Płocku w alei Kilińskiego policjanci ustalili, że kierujący samochodem audi, 24 – letni mieszkaniec powiatu płockiego, w celu uniknięcia zderzenia z poprzedzającym go samochodem ford, którym kierowała 32 – letnia mieszkanka Płocka, zjechał na przeciwległy pas ruchu – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. Tam czołowo uderzył w nadjeżdżającego z przeciwka citroena, którym kierował 37 – letni mieszkaniec Płocka. Następnie audi uderzyło w poprzedzającego forda. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznali kierowcy audi i citroena, zostali przewiezieni
do szpitala.

Z kolei w Gabinie kierujący samochodem fiat, 38 – letni mieszkaniec Warszawy, potrącił przechodzącego na oznakowanym przejściu dla pieszych będącego pod wpływem alkoholu mężczyznę – 47 – letniego mieszkańca Gąbina. Kierowca fiata był trzeźwy. Pieszy został przewieziony do szpitala.