Pijani kierowcy, sporo kolizji, kradzież biżuterii i nie tylko

Jak mówi stare przysłowie – jedna jaskółka nie czyni wiosny – to jednak takie wiadomości czyta się z nadzieją. W miniony weekend na terenie Płocka i powiatu płockiego nie wydarzył się żaden wypadek. Co prawda były 22 kolizje, ale na szczęście ucierpiały jedynie auta. 

Nie wiadomo natomiast jak mogła się zakończyć jazda 5 pijanych kierowców, których podczas ostatnich dni zatrzymali policjanci. Nietrzeźwych, którzy prowadzili samochody, zatrzymano w miejscowościach: Kamionki, Wilczkowo, Ułtowo, Szeligi i Dzierzązna.  

Kradzieże

W piątek 29 września w Płocku przy ulicy Dobrowolskiego, skradziono biżuterię z mieszkania. Sprawca kradzieży wszedł do mieszkania wykorzystując uchylone okno. Wartość strat ok. 30 tys. zł. Również 29 września w Drobinie przy ulicy Polnej doszło do kradzieży drobnych przedmiotów oraz piecyka gazowego z otwartego mieszkania. Wartość strat ok. 700 zł. W niedzielę w 1 października w Płocku przy ulicy Wiadukt, złodzieje włamali się do garażu, skąd zginęła spawarka, podnośnik ręczny oraz inne przedmioty o łącznej wartości 3,5 tys zł. 

Źródło: KMP Płock – Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy.