Zmiana przystanków autobusów KM przy Cmentarzu Komunalnym. [MAPA]

image_pdfimage_print

W związku z przebudową ulicy Bielskiej od piątku, 29 września, od godz. 8:00 do odwołania – wstępnie na okres ok. 4 tygodni – zamknięta dla ruchu będzie pętla Cmentarz Komunalny. Autobusy linii 4, 15 i 24 w kierunku centrum odjeżdżać będą z przystanku tymczasowego zlokalizowanego na parkingu ok. 50 m za pętlą w kierunku Bielska – poniżej mapa.

Do odwołania zawieszone zostało również funkcjonowanie przystanków Cm. Komunalny 01 i 02 (po obydwu stronach ul. Bielskiej przy przejeździe kolejowym). Autobusy zatrzymują się przy przystankach zastępczych ustawionych na ulicach Bielskiej i Sierpeckiej.

Autobusy linii 4, 15 i 24: jadące w kierunku cmentarza, zatrzymywać się będą dopiero na przystanku tymczasowym na parkingu ok. 50 m za pętlą w kierunku Bielska (tam koniec trasy); w kierunku centrum odjeżdżać będą również z przystanku tymczasowego na parkingu za pętlą, a następnie zatrzymywać się będą na przystanku zastępczym na ul. Bielskiej ok. 50 m przed skrzyżowaniem z ul. Sierpecką.

Autobusy linii 24: jadące do Brochocina zatrzymywać się będą przy przystanku tymczasowym na ulicy Bielskiej za pętlą w kierunku Bielska (przy wjeździe na parking); jadące z Brochocina odjeżdżać będą z przystanku tymczasowego na parkingu za pętlą, a następnie zatrzymywać się będą na przystanku zastępczym na ul. Bielskiej ok. 50 m przed skrzyżowaniem z ul. Sierpecką.

Autobusy linii 110 i 112: jadące w kierunku Bronowa-Zalesia / Lelic / Bielska zatrzymywać się będą przy przystanku tymczasowym na ulicy Bielskiej za pętlą w kierunku Bielska (przy wjeździe na parking); jadące w kierunku centrum zatrzymywać się będą przy przystanku zastępczym na ul. Bielskiej ok. 50 m przed skrzyżowaniem z ul. Sierpecką.

Autobusy linii 111: jadące w kierunku Starych Proboszczewic zatrzymywać się będą przy przystanku zastępczym na ul. Sierpeckiej za przejazdem kolejowym; jadące w kierunku centrum zatrzymywać się będą przy przystanku zastępczym na ul. Sierpeckiej ok. 100 m przed przejazdem kolejowym.

Info. UMP.