Statyści do filmu potrzebni od zaraz. Casting będzie w płockim teatrze

Uwaga, uwaga chcecie zagrać w filmie, który będzie nakręcany w Płocku? Może być to świetną zabawą i rozrywką. Twórcy najnowszego filmu fabularnego „Zabawa, zabawa” w reżyserii Kingi Dębskiej poszukują statystów z Płocka.

Casting odbędzie się 25 sierpnia w godzinach od 15 – 19 oraz 26 sierpnia w godzinach od 10 -14 w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. – Chcielibyśmy zaprosić na niego jak najwięcej osób w wieku 25 – 60 lat – napisali realizatorzy filmu.

W Płocku będą nakręcane sceny do obrazu w teatrze oraz pubie. Będzie to miało miejsce już 28 sierpnia, kiedy to realizatorzy będą kręcić scenę rozdania nagród lekarskich. W czasie drugiego dnia zdjęciowego – 29 sierpnia – nagrywane będą sceny w pubie. W przypadku obu dni będą to zdjęcia dzienno-nocne, czyli start około godz. 14:00-15:00, a koniec 02:00 – 03:00 w nocy. – Oczywiście zdjęcia, w których wezmą udział statyści będą odpłatne – zachęcają realizatorzy.

Oto krótki opis filmu, do którego w Płocku odbędzie się casting.

Film „Zabawa, zabawa” reżyseria Kinga Dębska. Najnowsze dzieło twórców hitu „Moje córki krowy” – obrazu, który połączył sukces komercyjny z artystycznym, zdobywając najważniejsze nagrody Festiwalu Filmowego w Gdyni (Nagrodę Publiczności, Nagrodę Dziennikarzy i Nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych) oraz przyciągając do kin ponad 700 tys. widzów! Tym razem reżyserka – Kinga Dębska – postanowiła zmierzy się z tematem alkoholizmu, problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, poglądów, statusu społecznego czy materialnego. „Zabawa, zabawa” to trzy przeplatające się historie kobiet, będących w różnych fazach uzależnienia, opowiedziane w charakterystycznym stylu Dębskiej. Która – jak mało kto –   potrafi dotrzeć do serc widzów, tworząc „kino terapeutyzujące” – pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów. Poruszające i zabawne zarazem.

W rolach głównych w filmie wystąpią: Agata Kulesza, Dorota Kolak oraz Maria Dębska. Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, najsłynniejszą polską blogerką piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem. Premiera filmu zaplanowana jest na 2018 rok.

Także Kochani wybierzcie się na casting – kariera aktorska przed wami…