Płock walczy ze skutkami nawałnicy. Nieprzejezdne ulice!

image_pdfimage_print

Na terenie Płocka i powiatu płockiego zgłoszono ponad 100 interwencji w związku z burzą, która przeszła nad naszym terenem. Do likwidacji szkód zaangażowanych jest 50 zastępów Państwowej Straży Pożarnej.

W związku z frontem burzowym, który przechodził nad Płockiem w godzinach porannych, występują ograniczenia w ruchu i lokalne podtopienia. Nieprzejezdna jest ulica SPÓŁDZIELCZA – pod wiaduktami, duże zastoiska wody występują na ulicach: TYSIĄCLECIA, KOSTROGAJ, LACHMANA, MISJONARSKA, WYSZOGRODZKA.

Aktualnie służby miejskie interweniują w celu usunięcia skutków nawałnicy. Doszło także do wybijania wody ze studzienek deszczowych oraz podtopień piwnic na osiedlu Zielony Jar i Międzytorze. Interweniuje PSP. Na terenie powiatu płockiego w wyniku burzy doszło do zerwania dachów oraz powaleń drzew na drogi. Występują lokalne podtopienia piwnic oraz zastoiska wody na drogach. Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń interweniujących służb.

Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń służb interweniujących służb. Na ulicach miasta wprowadzone zostały ograniczenia w ruchu w związku z nawałnicą.

Info:UMP.

Fot. Zdjęcia poglądowe youtube.pl