Tiago Rocha jednak odchodzi z SPR Wisła Płock

W środę, 26 lipca, wszystkie strony doszły do ostatecznego porozumienia, na mocy którego Tiago Rocha został zawodnikiem Sportingu Lizbona.

O możliwym odejściu Tiago Rochy do ekipy mistrza Portugalii już na zeszłotygodniowej konferencji prasowej mówił prezes SPR Wisły Płock Adam Wiśniewski. – Tiago ma problemy osobiste i w związku z tym poprosił o zgodę na odejście z klubu. Jesteśmy przygotowani na każdy wariant, także na taki, że Tiago jednak w Płocku zostanie – mówił wówczas Wiśniewski.

Ostatecznie w środę portugalski kołowy pożegnał z SPR Wisłą Płock, ale jeszcze w tym tygodniu powinniśmy poznać jego następcę. – Pozostały nam już tylko kwestie formalne i w przeciągu najbliższych kilku dni do drużyny dołączy nowy kołowy – zapowiada prezes SPR Wisły Płock. – Tiago natomiast dziękuję za ostatnie trzy lata wspólnej gry i życzę wszystkiego dobrego w nowym zespole.

Tiago Rocha dołączył do drużyny ORLEN Wisły Płock w 2014 roku. Na przestrzeni trzech sezonów rozegrał łącznie 129 meczów i zdobył 461 bramek.

Info:SPR Wisła Płock

Fot. SPR Wisła Płock – Szymon Łabiński.