Świat magicznej kolei powstał w Galerii Wisła

– W dniach 1-3 i 5-7 czerwca Galeria Wisła w Płocku zaprasza wszystkich poszukiwaczy wrażeń na dni niezwykłych atrakcji. Klienci Galerii będą mogli doświadczyć wyjątkowych emocji zwiedzając wystawę pn. „Kolejkowy świat” – informuje Magdalena Michalska, marketing manager Galerii Wisła

– To w sumie ponad 250 metrów kwadratowych niezapomnianych wrażeń. To również idealna propozycja na spędzenie niezapomnianego Dnia Dziecka – dodaje Michalska.

„Kolejkowy świat” jest wystawą o charakterze edukacyjno-rozrywkowym, skierowaną zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Swoją oryginalnością i dbałością o szczegóły zachwyci wielopoziomowa, gigantyczna makieta kolejowa w skali 1:87. Niepowtarzalna, bajkowa, górska zabudowa, serpentyny torowisk, tysiące szczegółów – to wszystko sprawia, że jest ona jedną z najpiękniejszych w Europie.

Dodatkowe, interaktywne strefy zabaw wprowadzą wszystkich zwiedzających w niezwykły świat kolejek. Pod czujnym okiem animatorów, w godz. 11:00-19:00 będzie można uczestniczyć w interaktywnych zabawach oraz zapoznać się z historią kolejnictwa. Z myślą o najmłodszych powstanie kino KOLEJKOLAND, w którym będą emitowane filmy i bajki o tematyce kolejowej, a także plac zabaw z drewnianymi kolejowymi zabawkami.

– Warto również wspomnieć o jeszcze jednej atrakcji – tłumaczy Magdalena Michalska. – Na największych kolejkomaniaków czeka wielka niespodzianka. Od 5 do 7 czerwca będzie można skorzystać z bezpłatnych przejazdów Ciuchcią Tumską, która będzie kursować wokół Galerii Wisła. Stacji początkowej należy szukać przed głównym wejściem do Galerii.