Aby stres nas nie zjadał – tego nauczą w płockiej akademii

Nie da się ukryć, że Akademia Menedżera Biznes Level Up w Płocku rozwija swoje skrzydła coraz odważniej. Każdy miesiąc staje się powodem do tego, aby do listy warsztatów i szkoleń dopisać kolejne wydarzenie.

W tym miesiącu w kalendarzu Akademii widnieje data 27 maja. Wtedy to odbędą się warsztaty „Inteligencja emocjonalna i zarządzenie stresem”, które tradycyjnie będą miały miejsce w Płockim Parku Przemysłowo – Technologicznym przy ulicy Łukasiewicza 39, w najbliższą sobotę w godzinach od 8:30 do 15:45.

Inteligencji emocjonalnej najbardziej potrzebujemy tam, gdzie najrzadziej można ją spotkać, czyli w miejscu pracy. – W trakcie warsztatów powiemy, jak stosować inteligencję emocjonalną, by osiągnąć sukces i rozwiązywać problemy osobiste i zawodowe. Stres jest znakiem naszych czasów – tłumaczy nam Dorota Mejri, organizatorka warsztatów. – W natłoku różnorodnych obowiązków, dążeniu do doskonałości i zaspokajaniu oczekiwań innych osób, zdarza się, że zapominamy o sobie. W czasie warsztatów pokażemy jak radzić sobie ze stresem, jak dbać o umysł, emocje i ciało, żeby osiągnąć zadowolenie w życiu prywatnym i zawodowym – dodaje.

W trakcie drugiego warsztatu prelegenci pokażą, w jaki sposób pracować z naszym ciałem, aby minimalizować wpływ stresu oraz trudnych sytuacji emocjonalnych na nasze życie zawodowe i osobiste. – Uczestnicy będą mieli możliwość poznania prostych ćwiczeń, które pomogą zminimalizować napięcia, ból oraz ogólne poczucie zmęczenia – mówi Dorota Mejri.

Więcej informacji na temat warsztatów dowiecie się na stronie internetowej Biznes Level Up oraz na Facebooku.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu i dofinansowaniu Urzędu Miasta Płock.