Zgarnijcie wejściówki na mecz z Azotami-Puławy! [KONKURS]

image_pdfimage_print

W najbliższą środę, 5 kwietnia, w Płocku dojdzie do dwóch ciekawie zapowiadających się spotkań piłki ręcznej. W pierwszym z nich w „Derbach Płocka” MMKS Jutrzenka zmierzy się z SMS ZRPR, a w drugim Orlen Wisła Płock podejmować będzie Azoty-Puławy.

Runda zasadnicza w PGNiG Superlidze mężczyzn dobiega końca. Do rozegrania została jeszcze jednak kolejka, w której Nafciarze zagrają u siebie ze swoim największym rywalem Vive Tauron Kielce, a trzecie w tabeli Azoty-Puławy z Wybrzeżem Gdańsk. Oba spotkania nie będą już miały wpływu na kształt tabeli w tej fazie rozgrywek. Status w polskim szczypiorniaku jak na razie został zachowany i dopiero w play-offach okaże się czy ktoś jest w stanie go zmienić.

Nie można jednak zapomnieć, że gra toczy się także na innym froncie. Jest nim PGNiG Puchar Polski i to właśnie w tych rozgrywkach, a dokładnie w 1/4 finału Orlen Wisła Płock zagra z Azotami-Puławy.

Jeśli w żaden z dostępnych sposobów jeszcze nie udało wam się zdobyć wejściówki na środowy mecz to nic straconego. A to dlatego, że mamy dla Was konkurs, w którym nagrodami są dwie podwójne wejściówki na środowy mecz. Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie:

– Który z zawodników Azotów-Puławy od sezonu 2017/18 będzie reprezentował barwy Orlen Wisły Płock?

Na odpowiedzi – wysyłane na adres e-mail konkurs@dziennikplocki.pl – czekamy do wtorku, 4 kwietnia, do godziny 19:00.

Powodzenia!