Wiosenne promocje w Dzienniku Płockim. Oferta specjalna dla…?

image_pdfimage_print

Wraz z wiosną czas na zmiany… Nie koniecznie wyglądu czy wizerunku, który w oczach naszych Czytelników utrwalił się i ma już swoją markę. I tego zmieniać nie zamierzamy. Dzięki pracy zespołowej udało nam się pozyskać Czytelników naszego portalu zarówno w Polsce jak i wśród Polonii w różnych częściach świata. Co nas bardzo cieszy.

Ponieważ jesteśmy portalem elastycznym i nadal chcemy rozszerzać naszą ofertę – nie tylko pisząc o codziennych wydarzeniach w naszym mieście i regionie – przygotowaliśmy – wraz z pierwszym, wiosennym oddechem propozycję dla płockich przedsiębiorców.

O co chodzi? Jest w Płocku mnóstwo firm, które swoje korzenie mają właśnie w naszym mieście. Ich właścicielami są płocczanie lub mieszkańcy powiatu płockiego, którzy kochają swoją małą ojczyzną i chcą aby nadal się rozwijała i kwitła dzięki ich firmom i przedsięwzięciom. Propozycja płockich firm jest ogromna – proponują szeroki wachlarz produktów i usług. Często bywa jednak tak, że trudno przebić się przez morze ulotek i folderów reklamowych, zalewających potencjalnych kontrahentów i odbiorców konkretnego produktu. Co więcej – docierają one do zaledwie kilku tysięcy przyszłych klientów. Oczywiście jest to dobry sposób na promocję swoich produktów, jednak…

W dobie internetu i świata, który opiera się na działaniu tego wspaniałego wynalazku, większość firm stawia na reklamę internetową i zyskuje całe rzesze odbiorców w całej Polsce i za granicą. Internet ma to do siebie, że dociera do każdego kto ma z nim styczność. Począwszy od małej wioski, a skończywszy na największych miastach świata. W internecie znajdziecie reklamę zarówno małych, lokalnych firm, poprzez średnie przedsiębiorstwa aż po ogromne koncerny. A każdy wie, że co raz zamieszczone jest w wirtualnym świecie – nie ginie, wręcz odwrotnie, nabiera życia i się nie starzeje. Tak też dzieje się z reklamą internetową.

Z myślą o płockich przedsiębiorcach, którzy chcą dotrzeć do szerokiej gamy odbiorców proponujemy reklamę w niższej cenie. Do każdego baneru reklamowego oferujemy artykuł gratis. Co więcej? Jeżeli właściciel firmy zdecyduje, że baner reklamowy ma pozostać na naszej stronie dłużej – tym większe promocje przygotowaliśmy na wiosnę. Do każdego przedsiębiorcy podchodzimy indywidualnie. Staramy się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających reklamodawców.

Mamy także jeszcze jedną, wyjątkową propozycję. Tym razem dla wójtów, burmistrzów czy prezydentów, którzy chcieliby pochwalić się swoimi osiągnięciami w miejscowości, którą zarządzają. Dzięki naszej stronie włodarze mogą promować nie tylko działania, które przynoszą korzyści dla danej miejscowości i społeczności ale także swoją osobę. Podobnie właściciele firm. Proponujemy wywiady i rozmowy – dotrzemy do każdej osoby, która chce opowiedzieć o sobie i swojej gminie, mieście czy miasteczku. Nasze artykuły udostępniane są na Facebooku, dzięki czemu trafiają do jeszcze szerszego grona Czytelników.

Drodzy przedsiębiorcy jeżeli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o kontakt na adres: redakcja@dziennikplocki.pl lub telefoniczny 531-190-977. Naszą stronę obejrzycie, wchodząc na Dziennik Płocki.

Zapraszamy do współpracy 🙂

Fot. Stark Fly – profesjonalne usługi dronami