Piłkarze i szczypiorniści w niedzielę grają ważne mecze. Można już kupować bilety

image_pdfimage_print

Już w najbliższą niedzielę, 12 lutego, wszystkich płockich kibiców czeka dzień pełen sportowych wrażeń. O 15:30 na ekstraklasowe boiska wrócą piłkarze Wisły Płock, a dwie godziny później szczypiorniści w pierwszym w tym roku meczu w Orlen Arenie zmierzą się z niemieckim SG Flensburg-Handewitt w rozgrywkach EHF Velux Ligi Mistrzów. Na oba wydarzenia można już nabywać wejściówki.

Bilety na mecz 21. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock, a Śląskiem Wrocław są do kupienia:
– przez stronę internetową wislaplock.kupbilety.pl,
– w sklepiku klubowym na Stadionie im. Kazimierza Górskiego (budynek główny na parterze) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00,
– na wiślackim stoisku w Galerii Mazovia (1. piętro) od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do godziny rozpoczęcia spotkania.

Ceny normalnych wejściówek bez ulg wahają się od 15 do 20 zł w zależności od wyboru trybuny. Dokładne ceny w przedsprzedaży z podziałem na sektory znajdziecie tutaj.

Od poniedziałku, 6 lutego, można również zaopatrywać się w bilety na lutowe pojedynki Orlen Wisły w Płocku. Zanim do nich dojdzie w środę, 8 lutego, Nafciarze zmierzą się w Opolu z miejscową Gwardią, lecz później w Orlen Arenie zagrają trzy mecze pod rząd, w tym dwa w EHF Velux Lidze Mistrzów. Niemiecki SG Flensburg-Handewitt, KPR Legionowo oraz duńskie Bjerringbro-Silkeborg to rywale, którym we własnej hali w ciągu tygodnia przyjdzie stawić czoła podopiecznym Piotra Przybeckiego.

Na trzy najbliższe domowe starcia płockich szczypiornistów wejściówki można nabywać:
– przez ebilet,
– w Sklepie Sportowym Dagna na Al. St. Jachowicza 49 (godziny otwarcia: 10.00-18.00),
– w Sklepie Intersport w Galerii Wisła (9.00-21.00),
– w Sklepie Kibica w Orlen Arenie (8.00-13.00),
– półtorej godziny przed każdym meczem w kasach Orlen Areny.

Ich ceny zaczynają się od 12 zł – jeśli chodzi o rozgrywki ligowe oraz od 25 zł – jeśli mowa o potyczkach w EHF Velux Lidze Mistrzów.

Fot. Wisła Płock / SPR Wisła Płock