Jak być skutecznym i zmotywowanym? Weź udział w warsztatach

image_pdfimage_print

„Przekonanie o własnej skuteczności, czyli dam radę!” – to temat jednego z warsztatów, które już w najbliższy piątek, 27 stycznia, odbędą się w Akademii Menedżera w Płockim Parku Przemysłowo – Technologicznym przy ulicy Łukasiewicza 39. Będzie to dwudniowa konferencja, warsztaty i spotkanie networkingowe w jednym.

Projekt Akademia Menedżera adresowany jest do osób, które kierują zespołami, zarządzają firmami, rozwiązują złożone problemy organizacyjne. Organizatorzy proponują cykl warsztatów, które rozwijają, inspirują i wzmacniają motywację.
– W styczniu skoncentrujemy się na trzech filarach działania: skuteczności, uważności i kreatywności. Będziemy pracować warsztatowo, aktywnie, w grupach. Wypracujemy wspólnie rozwiązania, które pomogą uczestnikom realizować cele zawodowe i osobiste. Otrzymacie solidną dawkę wiedzy, doświadczenia i motywacji – czytamy w zaproszeniu na wydarzenie.

Dokładny plan konferencji
09.00 – 09.30 – Rejestracja uczestników, poranna kawa
09.30 – 09.45 – Wprowadzenie do Akademii
09.45 – 12.00 – „Przekonanie o własnej skuteczności, czyli – dam radę!” – poprowadzi Paweł Fortuna.

Ten wykład zasługuje na szczególną uwagę. „Przekonanie o własnej skuteczności, czyli – dam radę!” – to odpowiednik pewności siebie lub wiary w siebie, ale w kontekście dążenia do celów. Jest to więc pożądana w biznesie dyspozycja, która jest fundamentem wewnętrznej siły. Dzięki badaniom Alberta Bandury dzisiaj wiadomo jak można kształtować to przekonanie, w jakich sytuacjach ulega ono erozji, a w jakich „gęstnieje” wzmacniając twardość psychiczną. Temu właśnie będzie poświęcony ten warsztat. Zagadnienia jakie poruszy Paweł Fortuna to: przekonanie o własnej skuteczności a pewność siebie; czynniki wzmacniające i osłabiające przekonanie o własnej skuteczności; znaczenie modelu do naśladowania – liderzy, których warto podglądać; rola białej perswazji i postaw – rola perswazji narracyjnej; fala uderzeniowa sukcesów i porażek oraz zarządzanie lękiem przed porażką i neutralizowanie strategii defensywnych.

12.00 – 12.30 – Przerwa na lunch
Warsztaty w podziale na 2 grupy:
12.30 – 15.00: Gr I (Sala A) Mindfulness – Praktyka uważności w pracy menedżera – Sylwia Rogala-Marciniak
12.30 – 15.00: Gr II (Sala B) Design Thinking- Kreatywne myślenie projektowe – Joanna Olejnik, Dorota Mejri
15.00 – 15.30 – przerwa kawowo-networkingowa
15.30 – 18.00: Gr I (Sala B) -Design Thinking- Kreatywne myslenie projektowe  – Joanna Olejnik, Dorota Mejri
15.30 – 18.00: Gr II (Sala A) -Mindfulness – Praktyka uważności w pracy menedżera – Sylwia Rogala-Marciniak

Więcej informacji na temat programu, prelegentów i sposobów rejestracji znajdziecie na stronie: www.bizneslevelup.pl. Projekt został dofinansowany przez Urząd Miasta Płocka.