120 zł za parking na ulicy Sienkiewicza

image_pdfimage_print

– Inwestycje Miejskie na parkingu przy ulicy Sienkiewicza 47 od 1 lutego 2017 roku wprowadzają abonament miesięczny w wysokości 120 zł – informuje biuro prasowe ratusza.

Szczegółowe informacje na temat sprzedaży abonamentów udzielane są pod nr tel. 783 948 696 w dni robocze w godzinach od 7.30 do 15.30.

Pozostałe warunki korzystania z parkingu nie ulegają zmianie. Parking czynny jest całą dobę. Opłata pobierana jest za korzystanie z miejsc postojowych w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 17. Poza tym terminem parking jest bezpłatny. Opłata godzinowa wynosi 2,00 zł. W przypadku zagubienia biletu wjazdowego istnieje możliwość wyjazdu po opłaceniu biletu awaryjnego.

Na parkingu znajdują się 54 miejsca parkingowe, w tym 2 miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, które  są zlokalizowane poza strefą pobierania opłat. Parking wyposażony jest w automatyczny system parkingowy do pobierania opłat według stawki godzinowej: terminal wjazdowy (bileterka wraz ze szlabanem), terminal wyjazdowy (kasa automatyczna wraz ze szlabanem). Abonament w wysokości 120 zł miesięcznie został już wcześniej wprowadzony przez spółkę na parkingu przy ul. Kościuszki 3A.

Fot. Inwestycje Miejskie.