’Sylwester pod Gwiazdami' po raz pierwszy przed Ratuszem [FOTO]

image_pdfimage_print

Jesteście jeszcze w domach, siedzicie przed komputerem… A tu czasu coraz mniej aby przywitać Nowy Rok 2017 w trochę inny sposób. Na dodatek nie macie daleko bo..po raz pierwszy w Płocku ten wyjątkowy wieczór przywitać możecie… tanecznie przed Ratuszem.

Od godziny 21 rozpocznie się tam zimowa potańcówka pod hasłem „Sylwester pod Gwiazdami”. Ogrzewane namioty już czekają na chętnych do zabawy płocczan i mieszkańców powiatu. Dwa namioty przygotowane są dla gości, którzy będą chcieli pojeść i się napić, a jeden przystosowany tylko do tańców. Na scenie wystąpi zespół muzyczny, który płocczanie dobrze znają z letnich potańcówek. Zagra na żywo utwory z całego świata. Do wspólnych pląsów zachęcać będą także największe przeboje wszystkich dekad XX wieku.

Nad karnawałowym nastrojem czuwać będą wodzireje, nie zabraknie również konkursów i dodatkowych atrakcji. Tradycyjnie o północy będą życzenia, noworoczny toast i pokaz fajerwerków.

Dobrą zabawę gwarantują organizatorzy: Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o.o., Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Urząd Miasta Płocka.

 

Fot. Lena Rowicka