Już za tydzień VII Płock Cup!

image_pdfimage_print

Największy płocki turniej halowy w ostatnich latach – Płock Cup – w dniach 6-7 stycznia 2017 roku już po raz siódmy zawita do naszego miasta.

Udział weźmie w nich dwadzieścia drużyn z całej Polski, które jakiś czas temu zostały przydzielone do pięciu grup, po cztery zespoły, w skład których może wejść maksymalnie dziesięciu zawodników. Tak liczne grono uczestników organizatorzy zgodzili się dopuścić do gry po raz pierwszy. Chętnych do uczestnictwa w VII Płock Cup nie brakowało, bo jest o co grać. Dla najlepszej ekipy przewidziane jest 5 tys. zł, a dodatkowo na najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza czekają nagrody rzeczowe.

Tak samo jak rok temu wszystko będzie odbywać się w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Płocku, przy al. Kilińskiego 3. Głównym sędzią VII Płock Cup będzie z kolei jeden z najlepszych sędziów piłkarskich na świecie – Szymon Marciniak!

Przypominamy, że w sześcioletniej historii tego turnieju nikomu nie udało się obronić tytułu. Czy Młodym Orłom uda się to po raz pierwszy? A może pojawi się jakiś czarny koń wśród debiutantów? Wreszcie czy historia zatoczy koło i nieparzystą edycję tradycyjnie wygra Peter-Gum? Odpowiedzi na te wszystkie pytania poznacie już w pierwszy weekend stycznia 2017 roku.

Warto jeszcze dodać, że specjalnie z tej okazji Wisła Płock przygotowała wiele atrakcyjnych niespodzianek dla kibiców, którzy zdecydują się zasiąść na trybunach i oglądać turniej na żywo.

Fot. Materiały prasowe