Hit na rynku edukacyjnym. Włodkowic z pomysłem wstrzelił się w 100!

Już ponad 1000 osób zostało posiadaczami Karty studenta i absolwenta Włodkowic Plus. Ta z numerem 0001 trafiła  do właściciela podczas majowych Włodkonaliów. W niespełna pół roku Karta stała się absolutnym hitem na lokalnym rynku edukacyjnym.

Karta Włodkowic Plus powstała z myślą o studentach i absolwentach Włodkowica. Jest to dokument uprawniający do różnego rodzaju rabatów i przywilejów u Partnerów karty. W tej chwili, posiadacze karty mogą korzystać ze zniżek w około sześćdziesięciu instytucjach w całym mieście. Lista jednak systematycznie się rozrasta, wciąż przybywa nowych punktów usługowych, kulturalnych i oświatowych, które proponują studentom i absolwentom rabaty. Firmy, które widnieją na liście reprezentują najróżniejsze branże.

Począwszy od gastronomii i noclegów, po sklepy, salony urody, studia tańca aż po muzea i kina. Z kartą, jej posiadacze, nie tylko taniej zjedzą, ale także zamówią okulary, skorzystają z usług radcy prawnego, drukarni, telewizji lokalnej czy stomatologa. Jak się okazuje, niewielkich rozmiarów karta – podobna gabarytami do karty bankomatowej – może okazać się niezwykle pomocna w studenckim życiu, ale także po zakończeniu edukacji.

Karta wydawana jest przez Szkołę Wyższą im. Pawła Włodkowica w Płocku bezpłatnie i bezterminowo. Każda karta jest imienna i posiada unikatowy numer. Wydawana jest na indywidualny wniosek studenta lub absolwenta. O kartę ubiegać mogą się zarówno studenci, jak  i absolwenci studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych płockiego Włodkowica. Wystarczy zarejestrować się na tej stronie.

Karta wciąż poszukuje nowych Partnerów, którzy uatrakcyjnią jej ofertę. Twórcy pomysłu zapraszają do współpracy wszystkie firmy, które chciałyby zostać partnerami projektu. Jest to świetna sposobność do promowania własnej marki, a także doskonały sposób na wsparcie studentów.