Jutrzenka dołączyła do ciekawego projektu

Projekt Fani Mani to nic innego jak coś, co ma pomóc Jutrzence. Choć nie do końca samemu klubowi, a bardziej jego podopiecznym. Dzięki temu projektowi można wesprzeć organizację obozu sportowego w czasie ferii zimowych, poprzez zakupy internetowe.

Pomoc w tej ciekawej inicjatywie nie wymaga wiele wysiłku, a jedynie chęci. Obecnie FaniMani zrzesza ponad 800 sklepów oraz 2 400 organizacji, dzięki którym przekazano blisko 40 tysięcy darowizn, a teraz można wesprzeć także Jutrzenkę.

By dołożyć – płockiemu klubowi – swoją cegiełkę do organizacji obozu sportowego wystarczy kliknąć tutaj, następnie należy zaznaczyć chęć pomocy MMKS Jutrzence Płock i rozpocząć zakupy. Można też zrobić to przez przez profil na Facebooku, klikając przycisk „Wspieraj nas” (pod zdjęciem profilowym) i kolejno wykonać te same kroki, co przez stronę internetową. Przy każdym sklepie znajdzie się wówczas informacja jaki procent zostanie przekazany na rzecz akcji MMKS Jutrzenki Płock.

Jest to kolejny pomysł, dzięki któremu może uda się zorganizować coś dla naszej wspaniałej młodzieży. Wiele akcji przynosiło efekty wizualne i przyciągały kibiców na halę, jednak to nie wszystko, czego potrzeba w klubie – powiedział organizator całej akcji, Marek Wojciechowski.

– Organizacja obozu sportowego dla grup młodzieżowych i seniorek razem, w jednym terminie i jednym miejscu to, coś wspaniałego. Kiedyś obozy wszystkich grup młodzieżowych były czymś naturalnym, jednak w obecnych czasach jest to trudne w organizacji ze względów głównie finansowych, a więc wychodząc naprzeciw kibicom i także osobom będącym w klubie postanowiliśmy dołączyć do projektu, jakim jest faniMani – kontynuował.

Większość z nas robi zakupy przez Internet, a więc teraz możemy także wesprzeć Jutrzenkę. Sam już włączyłem się do tego projektu i nie zajmuje to wiele czasu, a dodatkowo nie ponoszę żadnych kosztów. Wręcz przeciwnie, koszty są mniejsze niż w innych wypadkach i jest wiele rabatów, z których warto korzystać. Mam nadzieję, że wraz z pomocą kibiców uda nam się zorganizować taki obóz, na którym zależy każdej dziewczynie będącej w naszym klubie – zakończył Wojciechowski.

Źródło i fot. MMKS Jutrzenka Płock