Zapisz się na 5. Fame Dance Festiwal

image_pdfimage_print

Już za niewiele ponad tydzień w Płocku rozpocznie się piąta edycja festiwalu tanecznego Fame Dance Festiwal.

Jak co roku zapraszamy wszystkich mieszkańców Płocka na darmowe zajęcia, które rozpoczną się w poniedziałek 20 czerwca i zakończą cudownym jubileuszowym występem 24 czerwca w Amfiteatrze – zapewniają organizatorzy.

Do tanecznego świata wszystkich zainteresowanych będą wprowadzać gwiazdy tegorocznego programu You Can Dance: Klaudia Antos i Michał Kalcowski. Nie ma więc na co czekać.

Już teraz można zgłaszać się do wzięcia udziału w warsztatach. Wystarczy wysyłać e-mail na adres fameplock@gmail.com, w tytule wpisując FDF5, a dodatkowo należy podać imię i nazwisko, wiek, numer telefonu oraz stopień zaawansowania: początkujący/średni.

To wszystko całkowicie za darmo, trzeba jedynie się zapisać, oczywiście jeśli się chce. Jeżeli natomiast nie macie na to czasu, ale chcielibyście obejrzeć popisy tancerzy na żywo, to wystarczy, że odbierzecie darmowe wejściówki. Będą one dystrybuowane od 15 czerwca w: Studiu Tańca Fame (ul. Nowy Rynek 11 – budynek Teatru Dramatycznego, w godzinach 15.00-19.00) oraz w POKiS-ie (ul. Tumska 9).

Fot. Materiały organizatora