Ukoi pragnienie każdego kibica

image_pdfimage_print

Wielu kibiców już wie, że od marca na sklepowych półkach pojawi się nowy energy drink. A jak sami wiecie, są to napoje, które cieszą się ogromną popularnością. Nie tylko wśród kibiców ale także kierowców i dużej części społeczeństwa. 

Sporo osób się zastanowi, dlaczego o tym piszemy? Odpowiedź jest bardzo prosta, bowiem w nazwie nowego „energetyka” widnieje słowo Wisła. I nie chodzi tu bynajmniej o rzekę. A o płocki klub sportowy Wisła Płock.

Kilka dni temu na popularnym portalu społecznościowym pojawił się plakat, na którym widnieją dwie puszki. Na jednej z nich jest napis Wisła Energy Drink, na drugiej zaś widać logo Wisły Płock. Na czarnych puszkach rzucają się w oczy barwy rodzimego klubu. Plakat opatrzony jest hasłem – Twój Nowy Energetyk. Jak się okazuje, klub postanowił wyjść naprzeciwko oczekiwaniom kibiców i wprowadzić na rynek swój własny, orzeźwiający napój.

Jak się dowiedzieliśmy, dystrybutorem i właścicielem marki jest partner Wisły Płock, płocka firma Abjposter.pl, a producentem Wisła Energy Drink jest firma Krynica Vitamin S.A, która już od wielu lat produkuje podobnego rodzaju napoje o uznanych markach. – Skład i smak zostały bardzo starannie opracowane. Nastąpiło to po licznych analizach najlepszych tego typu napojów na rynku – czytamy na stronie klubu.

Jedna puszka będzie miała pojemność 250 mililitrów czyli będzie nie za duża, zmieści się do kieszeni, plecaka czy damskiej torebki. Napój będzie można kupić już niebawem w sklepach spożywczych na terenie Płocka i regionu. A cena? Ta na razie pozostaje tajemnicą. – Będziecie mile zaskoczeni niską ceną – zapowiada jednak dystrybutor.

 

Plakat