Młode Orły zwycięzcą VI edycji Płock Cup! [Foto]

Drużyna Młode Orły okazała się najlepszym zespołem VI edycji turnieju piłki nożnej halowej Płock Cup. W finale pokonali drużynę Fast Service Sochaczew 3:1. 

Już w meczach grupowych mieliśmy wiele emocji. Największym zaskoczeniem z pewnością był fakt, że drużyna Poker Team nie wyszła z grupy. Można było też wieszczyć, kto będzie faworytem tegorocznego turnieju. Świetnie prezentowały się drużyny Agresywni Mafiozi Warszawa, RDS Stal, Baumat Toruń i Młode Orły.

W fazie głównej turnieju niestety nie wszystkim poszło tak dobrze. Drużyna Baumat Toruń mimo, że wygrała wszystkie mecze w swojej grupie to ostatecznie zajęła dopiero siódme miejsce. Doskonale za to prezentowały się drużyny Peter-Gum i RDS Stal, które w bezpośrednim pojedynku zaliczyły remis. Do fazy finałowej awansowały Młode Orły, Fast-Service Sochaczew oraz wcześniej wymieniane RDS Stal i Peter-Gum. Jak już nieraz pokazało piękno piłki nożnej drużyny, które najlepiej prezentowały się w całym turnieju, musiały obejść się smakiem i ekipy RDS Stal i Peter-Gum zagrały jedynie o 3. miejsce. Po emocjonującym meczu zwyciężyła drużyna RDS Stal. Natomiast w wielkim finale drużyna Młode Orły pokonała Fast Service Sochaczew 3:1.

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Młode Orły

2. Fast Service Sochaczew

3. RDS Stal

4. Peter-Gum

5. Team Rypin

6. Agresywni Mafiozi Warszawa

7. Baumat Toruń

8. FC Wągrowiec