Aby ślub i wesele było idealne

Ślub w życiu każdego to dzień wyjątkowy i niepowtarzalny. Przygotowania do tego szczególnego dnia trwają czasami miesiącami. Tak państwo młodzi, jak i rodzice chcą aby w tym dniu wszystko było dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.

Galeria Wisła ułatwia to zadanie wszystkim tym, którzy przygotowują się do ślubu i wesela. W niedzielę 29 listopada odbyła się w galerii dziesiąta edycja Płockich Targów Ślubnych. – Tylko się trzymać za kieszeń. Ale przecież taki dzień zdarza się tylko raz, albo…i dwa – śmiała się jedna ze zwiedzających.

– Tu jest dosłownie wszystko aby wesele było idealne. Nie, dla siebie nie wybieram, już dawno jestem po ślubie ale chodzę, oglądam i podziwiam jakie to wszystko piękne. Jak my braliśmy ślub to najważniejsze były obrączki i jaka taka sukienka. Kiedy? Dokładnie w 1985 roku – tłumaczyła nam z kolei pani Joanna.

Faktycznie, na targach wystawcy prezentowali praktycznie wszystko-od obrączek ślubnych, poprzez najmniejsze dodatki, które mogą ozdobić weselny stół, po garnitury, suknie ślubne czy samochody, którymi młodzi mogą zajechać pod urząd stanu cywilnego czy kościół.

Podczas 10. Płockich Targów Ślubnych zaprezentowały się salony sukien ślubnych, kwiaciarnie, firmy dekoracyjne, sale weselne, zespoły muzyczne czy wypożyczalnie eleganckich samochodów. Słowem, wszystko to co potrzebne aby urządzić idealne wesele. Bez wątpienia największą popularnością cieszył się niezwykle widowiskowy pokaz sukien ślubnych oraz garniturów. Zwiedzający, których nie brakowało mogli także podziwiać ślubne fryzury, bukiety, makijaże czy pokaz tańca towarzyskiego. W trakcie targów można było też wygrać cenne nagrody, jedną z nich był bon na kwotę 10 tys zł. na organizację przyjęcia weselnego.

Fot. DR.