Namaluj nowy stadion Wisły

12246742_760057930793357_6917437110434521624_n

Indywidualny trening z piłkarzami Wisły Płock, wizyta w szatni piłkarskiej Wisły w trakcie meczu rozpoczynającego rundę wiosenną sezonu 2015/16, sprzęt sportowy i gadżety kibicowskie – to pierwsza nagroda w konkursie plastycznym „Nowy Stadion Dla Nafciarzy” organizowanym przez Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock.

 

Konkurs potrwa do 10 stycznia 2016 roku. Udział w nim brać mogą dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów. Uczestnicy podzieleni zostaną na trzy kategorie: uczniowie szkół podstawowych z klas 1-3, uczniowie szkół podstawowych z klas 4-6, uczniowie szkół gimnazjalnych.

Konkursowe prace plastyczne, wykonane w dowolnej technice, należy dostarczyć do budynku klubowego na stadionie Wisły Płock przy ulicy Łukasiewicza 34. Przekazane na konkurs prace nie mogą być wcześniej publikowane. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę konkursową, która musi być opatrzona tytułem oraz imieniem i nazwiskiem, klasą i nazwą szkoły oraz rozmiarem noszonych ubrań. Dane potrzebne są do kontaktu organizatora z uczestnikiem konkursu oraz do doboru odpowiedniej nagrody. Niepodpisane prace nie zostaną dopuszczone do konkursu.

W dniach 15-20 stycznia jury składające się z prezesów Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock, Wisły Płock oraz Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Płocku wyłoni spośród przekazanych prac dziesięcioro laureatów pierwszego etapu konkursu w każdej kategorii wiekowej.

Lista uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej www.wisla.plock.pl, a także na facebookowych profilach Wisły Płock i SSKWP. Każda z osób zakwalifikowanych do drugiego etapu otrzyma meczową koszulkę Wisły we wskazanym przez siebie rozmiarze oraz karnet na mecze Wisły Płock wiosennej rundy sezonu 2015/16.

Drugi etap konkursu potrwa od 1 do 29 lutego 2016 roku. Zdjęcia każdej z zakwalifikowanych prac opublikowane zostaną na profilu Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock na Facebooku. Osoby, które zbiorą najwięcej polubień pod zdjęciem swojej pracy, zostaną zwycięzcami. Wyniki ogłoszone zostaną 1 marca 2016 roku, a nagrody wręczane będą podczas pierwszego wiosennego meczu – 5 marca 2016 roku.

Główna nagroda za pierwsze miejsce w każdej z kategorii wiekowych jest wizyta w szatni piłkarzy Wisły Płock w czasie meczu rozpoczynającego piłkarską wiosnę 2016 roku, indywidualny trening z piłkarzami Wisły, kibicowskie gadżety i sprzęt sportowy.

Nagrody za drugie miejsce to wizyta w szatni piłkarzy Wisły Płock w trakcie meczu rozpoczynającego piłkarską wiosnę 2016, gadżety kibicowskie i sprzęt sportowy, a za trzecie – wizyta w szatni piłkarzy Wisły Płock w trakcie meczu rozpoczynającego piłkarską wiosnę 2016 i gadżety kibicowskie Wisły.

Jury może wytypować dodatkowe nagrody lub nieprzyznania nagród. Nagrody rzeczowe nie mogą być wymienione na inne ani na ich pieniężną równowartość.

Każdy uczestnik konkursu, przekazując swoją pracę, zgadza się na jej eksponowanie oraz na opublikowanie jej fotografii na stronach i portalach internetowych wymienionych powyżej. Dokładny regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.wisla.plock.pl oraz u nauczycieli plastyki i sztuki w szkołach biorących udział w konkursie.