Ira w piątek zagra w Płocku. Nazwiska zwycięzców w artykule

Dla fanów zespołu Ira ten koncert będzie prawdziwą wisienką na torcie. Kultowy zespół zagra już w piątek, 27 listopada o godzinie 20.30 w sali bankietowej Złota Podkowa. W związku z tym mamy dla naszych wiernych Czytelników konkurs, w którym można wygrać dwa pojedyncze bilety na występ grupy.

Ale żeby nie było za łatwo, tym razem należy trochę poczytać o trasie koncertowej zespołu, o której już pisaliśmy na naszych łamach. Pytanie konkursowe brzmi: Jakie miasta odwiedzi zespół Ira podczas Trasy Jesiennej? Wystarczy podać pięć miast z dziesięciu.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do środy 25 listopada, do godziny 12.00. E-maile ślijcie na adres konkurs@dziennikplocki.pl. Uwaga! Wygrywa piąta i dwunasta osoba, która nadeśle prawidłową odpowiedź.

Dodamy, że Płock będzie ostatnim miastem, w którym IRA zagra akustyczny koncert podczas Trasy Jesiennej. Fani zespołu będą mogli posłuchać akustycznych aranżacji takich przebojów jak: „Nie daj mi odejść”, „Dlaczego nic”, „Wiara”, „Mój dom” czy „Nadzieja”. A piosenka „Wybacz” będzie promować przygotowywany właśnie przez grupę najnowszy album.

Założony w 1987 roku przez Kubę Płucisza zespół IRA był na początku lat 90. jednym z najbardziej popularnych i „kasowych” grup, które grały delikatną odmianę heavy metalu. Albumy „Mój dom” i „Ira Live” błyskawicznie zyskały status złotych płyt. Zespół od razu zawładnął sercami swoich fanów. Oni po prostu grają i śpiewają w sobie tylko przypisanym stylu. A teksty ich utworów do dziś brzmią jak hymny o…codziennym życiu.

Aktualizacja

Zwycięzcami naszego konkursu są Pani A.Dąbrowska oraz J.Strzeszewski. Zwycięzcom gratulujemy. I życzymy miłej zabawy podczas koncertu. Dziękujemy także wszystkim naszym Czytelnikom za udział w konkursie. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, bo szykujemy wiele, wiele niespodzianek 🙂

 

Lena Rowicka

Fot. oficjalna strona zespołu Ira.