Niezwykły artysta w Płocku. [Konkurs rozstrzygnięty]

Macie już plany na jutrzejszy wieczór? Jeżeli nie, to ta wiadomość jest właśnie dla Was. Mamy do rozdania dwie wejściówki na jutrzejszy koncert Skubasa.

Wystarczy jedynie odpowiedzieć na proste pytanie, a bilety będą Wasze. Artysta, którego koncert odbędzie się jutro w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki wydał do tej pory dwa autorskie albumy.

Pytanie konkursowe brzmi: Jaki jest tytuł drugiego autorskiego album artysty, który Skubas będzie promował podczas koncertu w Płocku? Odpowiedź prosimy kierować na adres lena@dziennikplocki.pl. Dwie pierwsze osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie, mogą szykować się na wspaniały koncert. Zatem kto pierwszy ten lepszy.

Dodamy tylko, że koncert odbędzie się jutro 21 października (środa), o godzinie 19 w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki. Skubas to wokalista o wyjątkowej, bardzo charakterystycznej barwie głosu. Jego muzyka to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienie o lekko folkowym zabarwieniu. Utwory, które wykonuje są nostalgiczne, a przy tym zachowują niezwykłą melodyjność.Koncert Skubasa w Płocku obędzie się z okazji Festiwalu Themersonów SkArPa oraz projektu Alterstacja.

Ostatnie bilety są do nabycia w bileterii POKiS w cenie 30 zł.

LR