Zmiany w ruchu na 1 Maja

image_pdfimage_print

W poniedziałek, 5 października w godzinach wieczornych ruszy drugi etap prac przy modernizacji ulicy 1 Maja. Drogowcy proszą kierowców o ostrożność.

 

Około 20.00 w poniedziałek powinna zmienić się organizacja ruchu na remontowanej ulicy 1 Maja. Odcinki od Kolegialnej do Kościuszki oraz od Sienkiewicza do skrzyżowania z ulicami Królewiecką i 3 Maja zostaną zamknięte dla ruchu. Przejezdne pozostaną ulica Kościuszki oraz skrzyżowanie ulic Królewieckiej, 3 Maja i 1 Maja.

Zamknięte dotychczas odcinki 1 Maja od Kolegialnej do Sienkiewicza i od Królewieckiej do alei Jachowicza otwarte zostaną dla ruchu po zakończeniu robót bitumicznych przy nowej nawierzchni jezdni.

Drogowcy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zmienionego, nowego oznakowania. Zakończenie prac na 1 Maja planowane jest w połowie grudnia 2015 roku. W trakcie prac modernizacyjnych przebudowane zostaną znajdujące się przy tej ulicy prawo- i lewoskręty. Dojdzie też do rozdzielenia kanalizacji ogólnospławnej.