Żyj zdrowo i wesoło

image_pdfimage_print

A2

Wielu utożsamia Zbigniewa Wodeckiego przede wszystkim z Pszczółką Mają, chociaż lista śpiewanych przez niego hitów jest zdecydowanie dłuższa. Pochodzący z Krakowa wokalista i multiinstrumentalista będzie gwiazdą wieczoru podczas Targów Zdrowego Życia – Senior 2015.

 

Impreza odbędzie się w sobotę, 3 października w godzinach 12.00-21.00 w Orlen Arenie. Organizatorzy podkreślają, że Targi są wydarzeniem edukacyjno-kulturalnym, dedykowanym głównie osobom w wieku 50+. Ale, nie tylko.

W Orlen Arenie znajdą się stoiska ponad 70 firm i instytucji, które pomogą odpowiedzieć na pytania związane ze zdrowym stylem życia. Ponieważ w naszym mieście brakuje imprez, które kierowane są do seniorów, organizatorzy Targów wychodzą naprzeciw ich potrzebom i promują w ten sposób aktywny styl życia. – Atrakcji na pewno nie zabraknie. Jedną z nich będzie dancing dla seniorów – zapowiada prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, który objął honorowy patronat nad imprezą.

Zapowiada się interesująco? Nie siedźcie więc w domach, nie nudźcie się, nie oglądajcie kolejnego serialu…Zabierzcie… dobry humor i spotkajmy się w sobotę, 3 października w Orlen Arenie. Organizujące to wydarzenie Stowarzyszenie Innovacja zapewnia, że ich zaproszenie kierowane jest nie tylko do osób starszych, ale i do najmłodszych. One też nie powinny się nudzić. Wstęp na imprezę jest wolny.