Orlen Wisła wraca na ligowe parkiety

image_pdfimage_print

Piłkarze Orlen Wisły wracają do gry w lidze. Podopieczni Manolo Cadenasa na początek rundy wiosennej zmierzą się w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem.

Nafciarze wystąpią bez Marcina Lijewskiego, który nadal leczy kontuzjowane kolano. W jego miejsce natomiast pojawić się może nowy nabytek płockiego klubu. Prawy rozgrywający Angel Montoro zameldował się w Płocku już w czwartek (30 stycznia), jednak nadal w klubie załatwiają wszystkie formalności.

Ciężką sytuację mają natomiast zawodnicy Górnika Zabrze. W ich szeregach nie zagra aż czterech zawodników, w tym dwóch bramkarzy. Kontuzjowani są Artur Banisz, Sebastian Suchowicz, Robert Orzechowski i Daniel Żółtak. Do gry po okresie rekonwalescencji wracają Mateusz Kornecki i Łukasz Stodko.

Początek spotkania w sobotę (1 lutego) o godz. 18. Zapraszamy do Dziennika Płockiego na relację live audio. Tradycyjnie audycja rozpocznie się 10 minut przed pierwszym gwizdkiem. Wystarczy wejść na naszą stronęwww.dziennikplocki.pl i kliknąć PLAY w playerze na stronie.