Wisła Płock remisuje z Puszczą Niepołomice

W hitowym meczu II ligi grupy wschodniej Wisła Płock zremisowała 1:1 z Puszczą Niepołomice.

W pierwszej połowie spotkania zawodnicy Wisły mieli dużą przewagę i praktycznie nie dopuszczali gości do własnego pola karnego. Po kilku dobrych okazjach w 41. minucie udało się nafciarzom strzelić bramkę. Po dośrodkowaniu Nadolskiego piłkę zgrał Sielewski, a całą akcję zamknął Janus, który najpierw minął obrońcę i silnym strzałem pokonał bramkarza gości.

W drugiej połowie Nafciarze także kontrolowali grę. W 74 minucie znakomitą okazję miał Krzywicki, który znalazł się sam przed Stępniowskim, ale niestety płocki napastnik strzelił wprost w niego.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem naszego zespołu, gościom udało się wyrównać. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego błąd w ustawieniu płockiego zespołu wykorzystał Stróźik, który uderzeniem z 12 metrów pokonał Szczepankiewicza i ustalił wynik meczu.

Wisła Płock – Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)

1:0 Krzysztof Janus 41.
1:1 Paweł Stróźik 86.

Wisła: 21. Szczepankiewicz – 24. Nadolski, 23. Magdoń, 14. Radić, 17. Mysona – 4. Góralski, 5. Sielewski – 7. Janus (89. 9. Sekulski), 25. Burkhardt (71. 6. Krzywicki), 16. Hiszpański (65. 20. Grudzień) – 10. Dziedzic

Puszcza: 12. Stępniowski – 4. Szymonik (68. 5. Rodin), 7. Księżyc, 17. Biernat, 18. Zontek – 9. Janik, 2. Strózik, 10. Nowak, 20. Lizak (73. 8. Kałat), 16. Paul (46. 14. Cholewiak) – 11. Moskwik (82. 13. Balawender)

Żółte kartki: Janus, Dziedzic – Stróźik, Biernat

Sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz)

Widzów: ok. 1 000